Elewacje.

Elewacja drewniana jest idealnym połączeniem nowoczesności z naturą. Zestawienie różnych surowców typu kamień czy klinkier z drewnem nadaje bryłom budynków lekkość, przełamując surową stylistykę fasady. Stylowe wykończenie elewacji może dodać koloru, ożywić prostą bryłę lub nadać domowi zupełnie indywidualny, niepowtarzalny wygląd.

Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie: popularność zawdzięczają walorom zdrowotnym, ekonomicznym oraz wpływowi na podnoszenie komfortu otoczenia. Popularnością cieszą się zarówno elewacje wykonane z drewna europejskiego jak i egzotycznego. Dla osób poszukujących rozwiązań nie wymagających szczególnej troski, optymalnym rozwiązaniem stanie się elewacja kompozytowa.

Zamów bezpłatną wycenę tarasu lub elewacji.

Bezpłatnie wycenimy materiały na Twój taras lub elewację. Prześlij nam dane, które są niezbędne do sporządzenia kalkulacji, a nasz dział kosztorysowania przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę.

Kliknij aby wypełnić krótki formularz
Bezpłatna wycena tarasu

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera a będziemy Cię na bierząco informować o wszelkich nowościach i informacjach dotyczących naszych usług i oferty.