Deski Tarasowe.

Drewno tarasowe jest pięknym uzupełnieniem każdego domu i ogrodu, może również stanowić idealne zwieńczenie balkonu. Wykonany z niego taras to połączenie funkcjonalności, trwałości oraz naturalnego wyglądu. Wybierając je decydujemy się na najbardziej przyjazny z dostępnych materiałów: jest ciepłe w dotyku, a jednocześnie nie nagrzewa się latem, amortyzuje upadki i – przede wszystkim – jest w pełni biodegradowalne.

Drewno egzotyczne

Drewno egzotyczne.

Ze względu na doskonałe parametry techniczne i oryginalny wygląd, niesłabnącą popularnością w zastosowaniach na świeżym powietrzu cieszą się gatunki drewna egzotycznego, takie jak Bangkirai, Massaranduba, Cumaru czy Ipe. Ich trwałość, nawet bez impregnacji, jest kilkakrotnie wyższa niż w przypadku drewna europejskiego. Deski z drewna tropikalnego mają zwartą strukturę i są bardzo twarde, a szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznych żółci po mahoniowe brązy i czerwienie, kształtuje unikalny klimat otoczenia.

Drewno krajowe

Drewno krajowe.

Europejskie gatunki to ekonomiczna alternatywa dla drewna egzotycznego. Charakteryzują je co prawda słabsze parametry techniczne, jednakże odpowiednie zabezpieczenie i pielęgnacja znacznie wydłużają czas ich eksploatacji, a możliwość impregnacji wynagradza uboższą paletę kolorystyczną. Jeśli zatem nie chcemy sięgać zbyt głęboko do kieszeni… nadal możemy postawić na naturalne rozwiązanie i wybrać na taras drewno.

Kompozyty

Kompozyty.

Drewno kompozytowe sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Kompozyt użyty do produkcji desek jest mieszanką drewna naturalnego oraz tworzywa sztucznego. Wykorzystanie włókien drewna sprawia, że do złudzenia przypominają one deski drewniane, natomiast dodatek tworzywa sztucznego gwarantuje im najwyższą trwałość i odporność. Taras pokryty taką nawierzchnią przez długie lata zachowuje nienaganny, estetyczny wygląd, jednak nie wymaga pielęgnacji, impregnowania oraz olejowania.

Zamów bezpłatną wycenę tarasu lub elewacji.

Bezpłatnie wycenimy materiały na Twój taras lub elewację. Prześlij nam dane, które są niezbędne do sporządzenia kalkulacji, a nasz dział kosztorysowania przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę.

Kliknij aby wypełnić krótki formularz
Bezpłatna wycena tarasu

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera a będziemy Cię na bierząco informować o wszelkich nowościach i informacjach dotyczących naszych usług i oferty.